۱۳۹۷/۱۲/۲۴

در سفر معاون سیاسی استاندار به چترود انجام شد؛

افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ طرح در بخش چترود

در سفر یک روزه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به بخش چترود، ۱۰ طرح عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و خدماتی با اعتبار حدود ۱۹ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

در سفر یک روزه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به بخش چترود، 10 طرح عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و خدماتی با اعتبار حدود 19 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، در سفر یک روزه دکتر بصیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و بابایی فرماندار کرمان به بخش چترود، 10 طرح عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و خدماتی افتتاح و کلنگ زنی شد.
دکتر بصیری در نخستین گام با حضور در روستای سرآسیاب شش، کانال سیمانی انتقال آب به 700 هکتار از باغات این روستا را با اعتبار 200 میلیون تومان افتتاح کرد.
افتتاح سالن چند منظوره ورزشی روستای هوتک از دیگر برنامه های دکتربصیری در چترود بود. این پروژه با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان از سال 1391 شروع و پنجشنبه 23 اسفند ماه جاری به بهره برداری رسید.
دکتر بصیری سپس با حضور در روستای بُندَر پروژه های گازرسانی به روستاهای بُندَر، همقاوند و پای سیب و همچنین پروژه اجرای سنگ فرش معابر روستای بُندَر را با اعتبار حدودا یک میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح کرد.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمان در ادامه با حضور در روستای رحیم آباد چترود، زمین چمن مصنوعی این روستا را با اعتبار 200 میلیون تومان، پروژه آسفالت معابر رحیم آباد به متراژ 17هزار مترمربع و اورژانس 115 این روستا را افتتاح کرد.
دکتر بصیری در روستای رحیم آباد با حضور در جمع مردم نسبت به پیگیری درخواست های کشاورزان برای استمهال وام های کشاورزی قول مساعد داد.
افتتاح و کلنگ زنی و بازدید از 4 طرح در روستای بی بی حیات آخرین برنامه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در سفر به بخش چترود بود.
وی در روستای بی بی حیات دو پروژه مرغداری  با ظرفیت 40 هزار قطعه پرورش مرغ گوشتی و با اعتبار حدوداً دو میلیارد تومان را افتتاح کرد.
همچنین پروژه گازرسانی به روستای بی بی حیات و آبادی‌های اقماری  با اعتبار حدودا 12 میلیارد و 500 میلیون تومان کلنگ زنی شد.
وی  از بوستان 3500 متر مربعی روستای بی بی حیات بازدید کرد.
دیدار و نشست مشترک سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با امام جمعه چترود از دیگر برنامه های مهم این سفر بود.
حجت الاسلام زمانی در این دیدار با اشاره به مشکلات بخش چترود در حوزه های آموزشی، درمان و نهاد‌های اداری گفت: متأسفانه وضعیت درمانی و آموزشی چترود بسیار ضعیف است و اغلب مدیران نیز در چترود زندگی نمی کنند و این دغدغه ها باید رفع شوند.
دکتر بصیری نیز با تأکید بر سیاست استانداری مبنی بر حضور و زندگی تمامی مدیران در محل خدمت تاکید کرد: فرمانداری کرمان باید لیستی از مدیران و وضعیت نهادهای اداری چترود تهیه و نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.
وی همچنین در خصوص رفع مشکلات درمانی و آموزشی این بخش قول پیگیری داد.
 


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید