مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

وحدت و‌ همدلی مهم ترین سرفصل سیاسی کرمان است

سرپرست معاونت سیاس، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از دو مولفه وحدت و همگرایی به عنوان مهمترین سرفصل کاری استان کرمان در حوزه سیاسی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدصادق بصیری صبح سه شنبه در آیین تودیع فرماندار سابق و معرفی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان جیرفت، ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، افزود: جیرفت شهرستان بزرگ و دارای ظرفیت و پتانسیل های فراوانی است که باید به بالفعل تبدیل شوند.
وی با اشاره به نقش محوری و وحدت آفرین ائمه جمعه، یادآورشد: امروز شاهد وحدت و همدلی بسیار خوبی در منطقه جنوب هستیم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از "احمد امینی روش" فرماندار سابق جیرفت به عنوان یکی از بهترین فرمانداران کشور یاد کرد که شخصیت ایشان برای همگان قابل احترام است، تصریح کرد: امینی روش 35 سال قبل وارد دولت شد و سهم بزرگی در مدیریت دولتی شهرستان جیرفت داشته است لذا شایسته است از خدمات ایشان تقدیر شود.
دکتر بصیری با تاکید براینکه بنایی در تغییر فرماندار شهرستان جیرفت وجود نداشت، خاطرنشان کرد: "علی رغم مخالفت های پیاپی استاندار کرمان با استعفای فرماندارسابق شهرستان جیرفت، فرارسیدن دوران بازنشستگی، استعفا و تاکید ایشان بر بازنشستگی، موجب موافقت با درخواست ایشان گردید."
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از "ابوذر عطاپور وزیری" سرپرست فرمانداری جدید شهرستان جیرفت به عنوان یکی از نیروهای جوان یاد کرد که با کوله باری از تجربه این مسئولیت را پذیرفته است و ابراز امیدواری کرد تا با حضور وی، روح تازه ای در این شهرستان دمیده شود.
دکتر بصیری در ادامه به توصیه های مقام معظم رهبری در بحث آغاز گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: بیانیه و توصیه های معظم له باید به عنوان منشور، پیش روی مسئولین قرار گیرد.
وی با تاکید براینکه قانون گرایی، عدالت، استفاده بهینه از امکانات و تلاش جهادی باید در دستور کار قرار گیرد، یادآورشد: رهبر معظم انقلاب کلید اساسی همه مشکلات را امیدواری برشمردند لذا باید در این زمینه با روحیه جهادی تلاش شود.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به انتخاب استان کرمان به عنوان معین منطقه سیل زده شهرستان حمیدیه اهواز اشاره کرد و گفت: شامگاه دوشنبه 2 میلیارد تومان اقلام مختلف از استان کرمان به مناطق سیل زده ارسال شد.

گفتنی است آیین تودیع احمد امینی روش فرماندار سابق جیرفت و معارفه ابوذر عطاپور وزیری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان، صبح روز سه شنبه با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، ائمه جمعه، فرمانداران و مسئولین جنوب استان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش جیرفت برگزار شد.

منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید ها : ۳۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲