مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

سخنان یاوه رئیس جمهور آمریکا دلالت بر حقانیت سپاه قهرمان است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با تاکید براینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون منشأ خیرات و برکات زیادی برای ایران اسلامی بوده است، گفت: سخنان یاوه و بیهوده رئیس جمهور آمریکا دلالت بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه قهرمان دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدصادق بصیری ظهر سه شنبه در آیین تودیع فرماندار سابق و معرفی سرپرست جدید فرمانداری  شهرستان عنبرآباد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون منشأ خیرات و برکات زیادی برای ایران اسلامی بوده است لذا باید خدمات این نهاد انقلابی ارج دانسته شود.
وی ضمن محکوم کردن موضع آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: سخنان یاوه و بیهوده رئیس جمهور آمریکا دلالت بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه قهرمان دارد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) مبنی براینکه "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"، تصریح کرد: ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حفظ دو مولفه وحدت و همگرایی، اجازه هیچگونه توطئه ای علیه انقلاب اسلامی به دشمنان و در راس آنها آمریکای جنایتکار نخواهد داد.
دکتر بصیری با تاکید براینکه ائمه جمعه باید در مناطق مختلف استان به عنوان محور وحدت مورد توجه قرار گیرند گفت: مهمترین مسئله امروز جامعه، حفظ وحدت و همگرایی است.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان عنبرآباد در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره ظرفیت بزرگی دارد که می‌طلبد از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی با اشاره به اینکه جنوب کرمان از امنیت پایدار و خوبی برخوردار است، گفت: این مسئله نشان از همت و غیرت مردم و همچنین پیروی آنها از فرمایشات مقام معظم رهبری است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با تاکید براینکه در سایه همدلی و وحدت همه مردم و مسئولان، وضعیت امنیتی استان کرمان در سطح کشور مطلوب است، افزود: رتبه امنیت استان کرمان نسبت به سایر استان‌ها رتبه خوب و قابل قبولی است اما از شورای تامین شهرستان ها انتظار می رود بیش از پیش مصوبات این شورا را جدی گرفته و در جهت تحقق آنها بکوشند.

دکتر بصیری در ادامه به تشریح توصیه ها و بیانیه مقام معظم رهبری در بحث آغاز گام دوم انقلاب اشاره کرد و یادآورشد: "معظم له در این بیانیه، اخلاق مداری را در راس امور دانسته و بر آن تاکید دارند لذا انتظار می رود این بیانیه در همه زمینه ها به عنوان یک رهنمود مورد نظر واقع شود."
وی همچنین با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوب منطقه جنوب استان به ویژه در حوزه کشاورزی و زراعی، تصریح کرد: هزار و 100 هکتار اراضی مرکبات در شهرستان عنبرآباد می‌تواند نقطه امیدی برای این منطقه باشد لذا امید می رود مسئولان از این ظرفیت مهم استفاده کنند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از خدمات "نادر ملایی" فرماندار سابق شهرستان عنبرآباد تقدیر کرد و افزود: تغییر و تحول در هر مسئولیتی طبیعی است و امیدوارم که فرماندار جدید این شهرستان در این مسئولیت موفق باشد.
وی با اشاره به انتخاب استان کرمان به عنوان معین شهرستان حمیدیه اهواز، یادآورشد: سحرگاه سه شنبه با محوریت استاندار کرمان، بیش از 28 تن اقلام امدادی، بهداشتی، غذایی و همچنین نیروی انسانی از استان کرمان به منطقه سیل زده ارسال و حدود 31 موکب برای توزیع غذای گرم در این شهرستان مستقر شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، آیین تودیع فرماندار سابق عنبرآباد و معارفه سرپرست جدید این فرمانداری با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ، امام جمعه و مسئولین شهرستان عنبرآباد ظهر روز سه شنبه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار و ضمن معرفی  محمود رئیسی به عنوان سرپرست فرمانداری عنبرآباد، از زحمات نادر ملایی نیز تقدیر شد.


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید ها : ۲۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲