مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۲/۲۱

دفاتر تسهیل گری اعتماد مردم را جلب کرده اند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: دفاتر تسهیل گری در جلب اعتماد مردم به خوبی اقدام کرده اند و این اعتماد باید به بهترین شکل ممکن حفظ شود.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: دفاتر تسهیل گری در جلب اعتماد مردم به خوبی اقدام کرده اند و این اعتماد باید به بهترین شکل ممکن حفظ شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدصادق بصیری در بازدید از دو دفتر تسهیل گری و توسعه اجتماعی در شهرک صنعتی و دهیاری الله آباد شهر کرمان افزود: گستردگی فعالیت های دفاتر تسهیل گری در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، فرهنگی و ... به نحوی است که به عنوان یک دولت کامل مشغول به فعالیت هستند.
وی با اشاره به اثرگذاری فعالیت های دفاتر تسهیل گری، عنوان کرد: این دفاتر در ایجاد هماهنگی بین برنامه های بخش های دولتی و مردمی و جلوگیری از موازی کاری ها نقش به سزایی دارند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بر نقش دفاتر تسهیل گری در رصد آسیب های اجتماعی نیز تاکید کرد و ادامه داد: مستندسازی اقدامات انجام شده از سوی دفاتر تسهیل گری نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان نیز گفت: اهمیت دفاتر تسهیل گری در این است که برای ایجاد زیرساخت های لازم پیگیری و اقدام می کنند.
زهرا موسی پور افزود: ایجاد و ارتقای زیرساخت های فرهنگی اصل مهم و اساسی برای ایجاد تحول در نقاط حاشیه ای استان کرمان است.
وی تاکید کرد: اصل کار دفاتر تسهیل گری توانمندسازی مردم و افزایش مطالبه گری آنها است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در ادامه به بررسی جزئیات اقدامات و برنامه های دفاتر تسهیل گری و توسعه اجتماعی شهرک صنعتی و الله آباد پرداخت و خانه ی مهارت دفتر تسهیل گری دهیاری الله آباد را افتتاح کرد.

منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید ها : ۶۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲