مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

روحیه جانبازی، راه هرگونه نفوذ دشمنان را سد کرده است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: روحیه جانبازی، ایثار و مقاومت که جانبازان داعیه دار آن هستند، می تواند همانند گذشته راه هرگونه نفوذ دشمن را سد کند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: روحیه جانبازی، ایثار و مقاومت که جانبازان داعیه دار آن هستند، می تواند همانند گذشته راه هرگونه نفوذ دشمن را سد کند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدصادق بصیری، شامگاه سه شنبه ۲۰ فروردین، در آیین جشن روز جانباز و نشست صمیمی با جانبازان ۷۰ درصد از ناحیه ۲ چشم مجروح در محل تالار ایرانگردی شهر کرمان، افزود: روحیه جانبازی، ایثار و مقاومت می تواند الگویی برای جوانان باشد و انقلاب اسلامی ایران را بیمه کند.
وی یادآور شد: با توجه به اثرگذاری روحیه جانبازی و مقاومت در خنثی کردن توطئه های دشمنان، دنیای استکبار به این نتیجه رسیده که باید روحیه جانبازی و ایثار را از مردم بگیرد، اما به یقین موفق نخواهد شد.
وی از جانبازان به عنوان عَلَم داران انقلاب اسلامی نام برد و تصریح کرد: این علم تاکنون به خوبی حفظ شده است و نباید از دست این عزیزان بیفتد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از حضرت ابوالفضل العباس (ع) به عنوان بزرگ جانباز تاریخ بشریت، انسانیت و جهان اسلام یاد کرد و گفت: ایشان وجود خود را در راه اسلام فدا کردند.
دکتر بصیری با تاکید بر اینکه جانبازان در نظام مقدس جمهوری اسلامی، سنگربانان دفاع مقدس بوده و هستند ، تاکید کرد: این عزیزان از ارزش های اسلام و انقلاب دفاع کرده و می کنند و امام راحل(ره) در شأن این بزرگواران مطالب بسیاری را مطرح کرده اند.
وی یادآور شد: امام راحل (ره) درباره مقام جانبازان فرموده اند: زبان و پیام ما عاجز از ترسیم مقام بلند پایه عزیزانی است که برای اعتلای کلمه حق و دفاع از اسلام و کشور اسلامی جانبازی کردند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی که خود نیز جانباز هستند، درباره مقام جانبازان فرموده اند که جانبازان یادگار آزمایش های بزرگ ملی محسوب می شوند و ملت ایران باید برای همیشه به آنان به عنوان الگوهای مقاومت ارج بنهد و آنها را گرامی بدارد.
بصیری از مقام همسران جانبازان نیز تجلیل و تصریح کرد: این افراد در بالاترین مقام های ایثار و از خود گذشتگی هستند و همواره باید قدردان تلاش های آنها بود.
وی افزود : جانبازان همواره در عرصه های علمی، فرهنگی و ... پیشتاز بوده اند و موفقیت های فرزندان این عزیزان نیز برای نظام و انقلاب اسلامی مایه مباهات است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خسارت های وارده از سیل در خوزستان، گفت: استان کرمان در کنار چند استان دیگر به عنوان معین خوزستان تعیین شده تا روند خدمات رسانی به سیل زدگان با سرعت بیشتری انجام شود.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان یادآور شد : در این راستا محموله های امدادی به خوزستان ارسال و جمعی از مدیران استانی نیز به این استان اعزام شدند.
بصیری ابراز امیدواری کرد: با همکاری سایر مسئولان در خوزستان، مشکلات مردم در سریع ترین زمان برطرف شود.


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲