رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: 58 هیئت اجرایی شهررستان و بخش در استان کرمان برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در موعد مقرر از تاریخ 22/1/96 تا 24/1/96 تشکیل شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، حمید ذکااسدی در گفت و گویی اظهار داشت: با عنایت به کلیات برنامه زمانبندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ 22/1/96 با صدور دستور وزیر محترم کشور آغاز شد، با تلاش و هماهنگی دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از فرمانداران، بخشداران و هیئت های نظارت، 58 هیئت اجرایی شهرستان و بخش در استان کرمان در موعد مقرر از تاریخ 22/1/96 تا 24/1/96 تشکیل شد.
وی بیان داشت: همچنین ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری  از 22/1/96 تا 26/1/96 در ستاد انتخابات کشور واقع در محل وزارت کشور شروع شده و در همچنان در حال انجام است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان ادامه داد: در رابطه با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز 24 فروردین صورتجلسات رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در هیئت های اجرایی بخش و شهرستان به هئیت های نظارت شهرستان و بخش جهت اعلام نظر ارسال شده است.
ذکااسدی از آمادگی استان کرمان برای برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه خبر داد و عنوان کرد: تاکنون 377 نفر از مجموع داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان انصراف داده اند.