معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از مهر تایید مقام معظم رهبری بر اقدامات استان کرمان در حوزه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: طی یکسال گذشته در استان کرمان بیش از 8 هزار و 200 شغل در حوزه بانوان ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکاءاسدی صبح پنجشنبه در نخستین جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان در سال 96، افزود: حساس ترین مراحل انتخابات یعنی تعیین هیئت های اجرایی و نظارت در امنیت و سلامت کامل و با توجه به مرّ قانون و اتخاذ بی طرفی از سوی ارگان های دولتی و حکومتی سپری شده است.
وی از مدیران درخواست نمود با رعایت قانون و تدبیر با کارمندان رفتار کنند تا امنیت روانی جامعه دچار خدشه نشود و یادآورشد: باید جامعه علاوه بر داشتن امنیت، احساس امنیت کند و بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری باید همه پای صندوق های رای حضور یابند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به پذیرش استعفای مدیر آموزش و پرورش رودبار جنوب در پی تنبیه بدنی دانش آموز در روزهای گذشته، تصریح کرد: زمانی که دولت وارد عمل می شود، برای این است که دولت و حکومت در مقابل عمل خلاف قانون که صورت گرفته، حساسیت دارد.
ذکاء اسدی با اشاره به ایجاد 8 هزار و 200 شغل طی یکسال گذشته در حوزه بانوان، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری که مبتکر اقتصاد مقاومتی هستند، بر کارهای انجام گرفته در استان کرمان مهر تایید زدند و این برای مدیران استان بسی افتخار است.
وی در ادامه ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم در استان کرمان، گفت: آغاز کار صدور روادید فرودگاهی که امروز در کرمان صورت می گیرد، روند سرمایه گذاری خارجی و بحث گردشگری را تسهیل می بخشد.