معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: در بدو شروع به کار دولت توجه ویژه ای از سوی استاندار کرمان به سلامت و امنیت در جامعه صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکاء اسدی در شورای عالی ورزش همگانی استان کرمان با حضور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور افزود:در حوزه امنیت با توجه به اینکه استان کرمان گسترده ترین استان کشور است با همکاری و همدلی اعضای شورای تامین، موفق بوده ایم.
وی ادامه داد: بر اساس اسناد امنیت غذایی در استان کرمان در رابطه آب، نان و لبنیات سالم، اسناد مربوطه تدوین شده و در کنار آن تاکید اساسی بر توسعه ورزش نیز انجام شده است.
وی اظهار داشت: در استان کرمان هشت ماه برای تدوین سند توسعه ورزش قهرمانی استان وقت صرف شد و این سند مورد استقبال وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.
وی با تاکید بر اینکه در حوزه قهرمان پروری نیز بر ظرفیت های بومی مناطق تاکید شده است، گفت: امروز می بینم در بسیاری از نقاط که قبلا اقدامات جزئی در حوزه ورزش انجام می شد،، امروز رزشکارن افتخارآفرینی را به جامعه عرضه کرده اند.
وی بر اختصاص اعتبارات مالی برای توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی تاکید کرد.
در این آئین استاندار کرمان به عنوان سفیر ورزش همگانی در استان کرمان و محمد تقی امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان به عنوان عضو شورای راهبردی ورزش همگانی کشور معرفی شدند.