سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در مراسم جشن روز کارگر که در سالن تلاش کرمان و با حضور انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد گفت : استان کرمان در دولت تدبیر و امید به کارگاه کار و تلاش تبدیل شده است .
به گزارش روابط عمومی استانداری حمید ملانوری در مراسم جشن کارگری کرمان که به مناسبت روز کارگر در محل سالن تلاش شهر کرمان برگزار شد ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر اظهار داشت: در حقیقت همه روزها روز کارگر است وهمه انبیا و اولیای الهی به هنر و پیشه ای تخصص داشتند و کار می کردند.
سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ادامه داد : با توجه به همه مشکلاتی که وجود دارد در استان کرمان همانند دوران دفاع مقدس با روحیه جهادی و ابتکارات استاندار فعالیت های اقتصادی خوبی در حال انجام است و استان کرمان الگوی اقتصاد مقاومتی در کشور شده است .
وی با اشاره به اینکه استان کرمان در این دولت به کارگاه کار و تلاش تبدیل گردیده ،  تصریح کرد:رونق اقتصادی از اقدامات خوبی است که در این دوره در استان کرمان انجام شده و فعالیت های دولت تدبیر و امید در شهرستان قلعه‌گنج به عنوان یک الگو در کشور مطرح می باشد .
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده در عرصه‌های مختلف در سطح استان هر روز شاهد طرحی نو برای ایجاد یک جامعه آرمانی و با نشاط اجتماعی باشیم .