سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ضمن تبریک روز سربازان گمنام، به امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: به اذعان تحلیلگران بزرگ دنیا، جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه فتنه اندوزی ها، دشمنی ها و نقشه های شوم دشمنانش، امن ترین کشور در منطقه است و کسی قدرت نمی کند به این خاک تجاوز کرده و پا در مرزهای آن بگذارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ملانوری صبح چهارشنبه مصادف با سالروز میلاد باسعادت امام عصر(عج) با حضور در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی روستای دارسینوئیه و دهخانی با اشاره به اقدامات ایجاد شده در حوزه ورزش و سلامت طی دولت تدبیر و امید، افزود: در استان کرمان در حوزه ورزش شاهد فعالیت ها و رشد خوبی بوده ایم.
وی با تاکید بر لزوم تقویت ورزش های همگانی و روستایی و همچنین بازی های بومی و محلی، یادآورشد: این نوع ورزش ها با فرهنگ ملی و دینی ما همخوانی و سازگاری دارد لذا شایسته است مردم به بهانه ورزش همگانی دور هم جمع شوند، این امر می تواند موجبات همدلی و سلامت را در جامعه ایجاد کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های خوب اداره کل ورزش و جوانان در استان کرمان، تصریح کرد: در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد آبادانی، توسعه و ایجاد زیرساخت های خوبی در اقصی نقاط مختلف کشور هستیم بگونه ای که دورترین نقاط روستایی کشور نیز از نعماتی همچون راه آسفالت، گاز، برق، آب آشامیدنی سالم، بحث های ارتباطی و مخابراتی، مباحث آموزشی و ... برخوردار هستند.
ملانوری ضمن تبریک روز سربازان گمنام، به امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: در سالروز میلاد باسعادت امام زمان(عج) باید از افرادی یاد شود که خدمات بسیار بزرگی در حوزه امنیت کشور انجام می دهند و همیشه گمنام هستند.
وی گفت: نیروهای امنیتی و انتظامی، دستگاه قضایی، دستگاه های اجرایی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و آحاد مختلف مردم همواره کمک کردند تا جمهوری اسلامی ایران علی رغم دشمنی ها و گرفتاری هایی که از سوی دشمنان در آن بوجود می آید، مقاوم بایستند و حرکت های پرشتاب رو به توسعه داشته باشند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از جمهوری اسلامی ایران به عنوان امن ترین کشور در منطقه نام برد و گفت: به اذعان تحلیلگران بزرگ دنیا، جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه فتنه اندوزی ها، دشمنی ها و نقشه های شوم دشمنانش، امن ترین کشور در منطقه است و کسی قدرت نمی کند به این خاک تجاوز کرده و پا در مرزهای آن بگذارد.
ملانوری با تاکید براینکه باید قدر این انقلاب، رهبری، شهدا، جامعه ایثارگری و مردممان را بدانیم، افزود: امروز روستاها با خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از زیرساخت های خوبی بهره مند هستند که زمینه رشد و توسعه را در این مناطق فراهم نموده است اما طی سالیان گذشته بدلیل نبود برنامه مناسب در حوزه اقتصاد و اشتغال، شاهد مهاجرت روستاییان به شهرها بوده ایم.
وی یادآورشد: با ابتکار، خلاقیت و برنامه های نو رزم حسینی استاندار کرمان، این استان در حوزه فعالیت های اقتصادی به یک کارگاه بزرگ عملیاتی و جهادی تبدیل شده است بنابراین براساس برنامه های ستاد مثلث توسعه اقتصادی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و امکانات و تسهیلاتی که در حوزه اشتغال های خرد و خانگی ایجاد شده باید تلاش کرد تا روستاها مجدد احیا شده و مردم به آنها بازگردند.