سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: لازمه امنیت؛ آرامش و امید، پاسخگویی سریع، شفاف و به موقع است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان،  صبح روز چهارشنبه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در آیین گشایش نخستین نمایشگاه ملی فناوری های نوین در روابط عمومی گفت:  برای ایجاد امنیت، آرامش و امید با پاسخگویی و اطلاع رسانی دقیق و سریع میسر است.
وی افزود: ارتباطات نوین و استفاده از روش ها و فناوری های جدید ارتباطی می تواند به همدلی، تعامل و برقراری عدالت اجتماعی کمک نماید.
بصیری با تاکید بر اینکه استان کرمان به لحاظ وسعت و گسترش فرهنگی و اقلیمی بزرگترین استان کشور است، گفت: فناوری های نوین و استفاده از آنها می تواند واسطه ها و فاصله ها را کوتاه نماید.
وی با اشاره به سامانه 111 استانداری در خصوص پاسخگویی شبانه روزی به سوالات، مشکلات و شکایات مردمی ، تصریح کرد: در حال حاضر بهترین و سریع ترین راه ارتباط با دولت در کرمان سامانه سامد می باشد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه روابط عمومی ها در ایجاد امید و ارامش با پاسخگویی و اطلاع رسانی به موقع نقش بسزایی دارند، بیان داشت: سازمان ها با ایجاد امکانات، و تجهیزات و زیر ساخت ها به واحد روابط عمومی ها از فعالیت های روابط عمومی و اطلاع رسانی حمایت نمایند.