به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدصادق بصیری روز چهارشنبه در شورای پدافند غیرعامل استان افزود: در زمینه ذخیره سازی سوخت و کالاهای اساسی در استان کرمان کارهای خوبی انجام شده است.
وی با تاکید بر این مطلب که مسئولان به خوبی کار خود را انجام می دهند و جای نگرانی نیست، اظهارداشت: در حوزه پدافند غیرعامل اعتقاد مجموعه مدیریت استان کرمان این است که منتظر بحران نیستیم اما حوادث خبر نمی کند و همواره باید آمادگی خود را برای مقابله با حوادث حفظ کنیم.
بصیری به خروج دام از استان کرمان نیز اشاره و بیان کرد: در این زمینه تصمیمات خوبی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گرفته شده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: برای جمع آوری سگ های ولگرد در سطح شهرها نیز جلساتی برگزار شده و تصمیمات لازم نیز گرفته شده است تا این مشکل نیز برطرف شود.
بصیری افزود: استان کرمان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شرایط مناسبی دارد و برگزاری کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان و تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در این استان دنبال می شود تا در سال آینده نیز برنامه های توسعه ای به خوبی دنبال شود.
وی با تاکید بر اینکه مردم باید بدانند که هیچ مشکلی وجود ندارد، ادامه داد: هیچ موضوعی نباید آرامش مردم را برهم بزند و در این رابطه تمامی موارد پیش بینی شده و تدابیر پیشگیرانه لازم نیز  اندیشیده شده است.