سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: رسانه های ضد انقلاب تلاش می کنند با تطهیر خاندان منحوس پهلوی، سیاه نمایی از شرایط موجود کشور و همچنین ایجاد تردید در دستاوردهای نظام اسلامی با برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب مقابله کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد صادق بصیری در جلسه کمیته های کنگره 6500شهید استان افزود: برگزاری کنگره شهدای استان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  موهبت الهی و افتخاری برای استان است و امیدواریم برکات زیادی برای استان داشته باشد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره شهدا تصریح کرد: باید باتوجه به دو وظیفه انقلابی و الهی و همچنین توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی موجود کشور، زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر کنگره شهدا و جشن های سالگرد 40 ساله انقلاب در استان فراهم شود.
دکتر بصیری اظهار داشت: واقعیت این است که دشمنان با پمپاژ روانی و جنگ اقتصادی علیه کشور در حال تلاش برای ایجاد ناامیدی در میان مردم هستند و توهمات و برنامه هایی نیز دارند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به سه برنامه تبلیغی رسانه های دشمن در ایام پیروزی انقلاب افزود: رسانه های ضد انقلاب تلاش می کنند با تطهیر خاندان منحوس پهلوی، سیاه نمایی از شرایط موجود کشور و همچنین ایجاد تردید در دستاوردهای نظلم اسلامی با برنامه های سالگرد انقلاب پیروزی مقابله کنند.
دکتر بصیری گفت: باتوجه به گزارش ها و تأکید مقام عالی استانداری، اعتبارات لازم برای تکمیل 44 گلزار شهدای تک مزاری در استان به زودی فراهم خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و همچنین ورزش و جوانان تصریح کرد: در شرایطی که جوانان به فضای مجازی و  همچنین ورزش توجه ویژه و مشهودی دارند توجه به این دو حوزه با هدف ایجاد فضای شادابی و نشاط در بین جوانان باید در اولویت باشد.
وی اضافه کرد: باتوجه به پهناوری استان کرمان، به جایگاه شهرستان ها و اقوام و فرهنگ های مختلف باید توجه شود.

شایان ذکر است در این جلسه طی حکمی از طرف سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان و ستاد کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان کرمان، دکتر بصیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به سمت مسئول کمیته حفاظت و امنیت کنگره شهدا منصوب شد.