سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال یک نوع رزمایش برای دفاع از دین و مملکت است و مردم با حضور خود جواب محکمی به دشمنان خواهند داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد صادق بصیری در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن ماه افزود: باوجود حضور همیشگی مردم در تمامی صحنه های انقلاب، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال چند ویژگی بارز دارد.
وی با ذکر این ویژگی ها تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال در شرایطی که دشمن همه نوع برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام اسلامی و مردم ایران طراحی کرده است؛ یک نوع رزمایش برای دفاع از دین و مملکت خواهد بود.
دکتر بصیری در این جلسه با اشاره به آمادگی کامل اجزای نظام برای مقابله با برنامه های دشمنان اظهار داشت: تمام جبهه ضد انقلاب ایادی خود را برای مقابله با ملت ایران بسیج کرده است و نظام نیز آمادگی کامل برای دفاع از منافع مردم را دارد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان افزود: استان کرمان یکی از نقاط کدگذاری شده در تاریخ انقلاب است و برای حفاظت از این نظام شهدای زیادی تقدیم کرده است.  
دکتر بصیری با اشاره به وسعت استان و اهمیت مباحث نظم و امنیت راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: با توجه به تدارکات و پیش بینی های فراهم شده، اجازه ایجاد کوچکترین انحراف و مشکل در روز راهپیمایی را نخواهیم داد و انشاالله شاهد حضور باشکوه مردم در این مراسم خواهیم بود.