سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال در شرایطی که دشمن همه نوع برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام اسلامی و مردم ایران طراحی کرده،  رزمایش دفاع از دین و مملکت است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد صادق بصیری در جلسه شورای اداری شهرستان بافت، ضمن تبریک چهلمین بهار انقلاب  اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطر امام(ره) و شهدا، گفت:اجازه ایجاد کوچکترین انحراف و مشکل در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را نخواهیم داد.
 
دبیر شورای تامین استان کرمان با تاکید براینکه اجازه ایجاد کوچکترین انحراف و مشکل در روز راهپیمایی 22 بهمن ماه را نخواهیم داد، گفت: تمام جبهه ضد انقلاب ایادی خود را برای مقابله با ملت ایران بسیج کرده است و نظام نیز آمادگی کامل برای دفاع از منافع مردم را دارد.
 وی افزود: از "فجر" باید بیاموزیم که به معنای پایان شب سیاه و یک جوشش، رویش و حرکت بوده است و براستی هرگونه روشنی در دل تاریکی می‌تواند دلالت بر فجر داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم سه مرتبه به "زمان" قسم خورده است و تاکید داشته که شب (سیاهی) را به صبح (سفیدی) تبدیل کند، یادآورشد: فجر به معنای گشایش نور در ظلمت است لذا این ارتباط معنایی موجب شده تا برخی از مفسرین آغاز ماه محرم و حرکت عظیم امام حسین(ع)، عید سعید قربان را به "فجر" نامگذاری کنند و مبنای نام گذاری دهه فجر نیز می باشد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، اختلاف، سستی ایمان و اعتقاد، تکبر و هوای نفس، فراموشی دیگران، سستی و تنبلی، عدم استفاده از ظرفیت های خدادادی را مهم ترین مایه اخلال در حرکت دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه توطئه و دشمنی ها، با لطف خدا و هدایت های داهیانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بر همه مشکلات فائق آمده ایم.
بصیری با اشاره به اینکه افتتاح طرح های دهه فجر دلالت بر وحدت، اتحاد، اعتقاد و تلاش دارد و به دشمنان ثابت کنیم که همچون گذشته تیرشان به سنگ می خورد و به خودشان اصابت خواهد کرد، تصریح کرد: افتتاح های صورت گرفته در شهرستان بافت برای مردم مفید است و بهترین هدیه مسئولان در دهه فجر به مردم است..
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به آمادگی کامل اجزای نظام برای مقابله با برنامه ها و توطئه دشمنان، اظهار داشت: تمام جبهه ضد انقلاب ایادی خود را برای مقابله با ملت ایران بسیج کرده است و نظام نیز آمادگی کامل برای دفاع از منافع مردم را دارد.
بصیری با اشاره به وسعت استان و اهمیت مباحث نظم و امنیت راهپیمایی 22 بهمن امسال، گفت: با توجه به تدارکات و پیش بینی های فراهم شده، اجازه ایجاد کوچکترین انحراف و مشکل در روز راهپیمایی را نخواهیم داد و انشاالله شاهد حضور باشکوه مردم در این مراسم خواهیم بود.
وی بر پرهیز از هرگونه شعار انحرافی و توجه به شعارهای وحدت آفرین در راهپیمایی 22 بهمن ماه تاکید کرد و افزود: آماده باش گروه های امنیتی و امدادی باید به نحو مطلوب صورت گرفته و نکات بهداشتی، امدادی و امنیتی رعایت شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان،  شورای اداری شهرستان بافت شامگاه چهارشنبه با حضور دکتر بصیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، وفایی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کرمان، حجت الاسلام مهدی زاده امام جمعه بافت، بختیاری نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بافت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری بافت برگزار شد.